Pomoc złotówkowiczom – Pomoc prawna z kredytem w złotówkach

Nasza kancelaria oferuje kompleksową pomoc kredytobiorcom złotówkowym. Pomoc złotówkowiczom, jaką oferuje nasza Kancelaria LEX WIBOR, obejmuje kalkulacje wysokości roszczenia, jakie otrzymasz po usunięciu WIBOR-u ze swojej umowy kredytowej bądź po jej unieważnieniu. Oferując pomoc kredytobiorcom złotówkowym kancelaria LEX WIBOR, zobowiązuje się również do reprezentowania Cię w procesach przedsądowych oraz sądowych. Po prawomocnym wyroku, który stwierdzi unieważnienie Twojej umowy, wspomożemy Cię w procesie wykreślenia hipoteki z księgi wieczystej, a także w procesie usunięcia wpisu z Biura Informacji Kredytowej (BIK). 

Jak wygląda proces opinii prawnej? 

  • Rozmowa z naszymi specjalistami – niosąc pomoc kredytobiorcom złotówkowym kancelaria LEX WIBOR stawia na indywidualne podejście. Dlatego też wszystkim zainteresowanym kredytobiorcom proponujemy rozmowę po wypełnieniu formularza kontaktowego, aby jak najlepiej poznać ich sytuację kredytową. 
  • Wysyłka dokumentów – aby przeprowadzić szczegółową analizę, nasi specjaliści podadzą Ci szczegółowe wytyczne dotyczące dokumentów, jakie są niezbędne do realizacji tego procesu. 
  • Analiza dokumentacji – Twoja umowa zostanie poddana szczegółowej analizie, podczas której zostaną sprawdzone wszystkie zapisy umowy. Dzięki temu etapowi dowiesz się, czy Twoja umowa kwalifikuje się do dochodzenia roszczeń przed sądem. Na tym etapie zostaną sporządzone dokładne wyliczenia  sum, jakich możesz dochodzić od banku.
  • Wskazanie rozwiązań – w sytuacji, w której w Twojej umowie zostaną wykryte niedozwolone zapisy, przygotujemy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie, które przyniesie Ci najwięcej korzyści 

Co daje nasza pomoc kredytobiorcom złotówkowym kancelaria? 

  • Przygotowanie dokumentacji – nasza pomoc złotówkowiczom obejmuje skompletowanie niezbędnej do pozwu dokumentacji. W sytuacji, w której bank odmówi wydania dokumentów lub wyda niepełną dokumentację, przygotujemy niezbędne pisma. 
  • Dochodzenie roszczeń w imieniu klienta – Nasza kancelaria kredyt w złotówkach zwalczając, reprezentuje klientów w postępowaniu przedsądowym oraz sądowym zarówno w I instancji, jak i w II instancji. Nasza pomoc złotówkowiczom zawiera również złożenie reklamacji do Banku w imieniu klienta. 
  • Zapewnienie komfortu – zespół naszych specjalistów składa się wyłącznie z doświadczonych w prawie bankowym ekspertów, dzięki czemu nasza pomoc złotówkowiczom jest gwarancją najwyższej jakości. Po prawomocnym wyroku dotyczącym nieważności umowy zapewniamy pomoc obejmującą wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej, a także usunięcie danych z BIK.
  • Poczucie bezpieczeństwa – nasza kancelaria gwarantuje reprezentację klienta przez adwokata lub radcę prawnego. Zapewniamy bezproblemowy i płynny kontakt, a także informowanie o bieżących postępach w sprawie.  

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w walce z WIBOR-em, a pomoc kredytobiorcom złotowym kancelaria oferuje na najwyższym poziomie. Jako pierwsi w Polsce złożyliśmy pozew o WIBOR i z dumą niesiemy pomoc złotówkowiczom na terenie całego kraju. Weź sprawy w swoje ręce i już dziś skontaktuj się z nami za pomocą formularza internetowego, który znajduje się na naszej stronie. Zawalcz z bankiem o lepsze życie bez kredytu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI