SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Darmowy kalkulator sankcji kredytu darmowego

Sprawdź ile możesz odzyskać!

Wypełnij podstawowe informacje o Twoim kredycie.

Dzięki nim będziemy mogli zrobić dokładną analizę, jaką kwotę będziesz w stanie odzyskać od banku.

Dlaczego prosimy Cię o podanie adresu e-mail i numeru telefonu?
  • nr telefonu - w celu bezpłatnego omówienia analizy prawnej z doradcą która zostanie do Ciebie wysłana na wskazany adres e-mail

Podanie danych jest całkowicie niezobowiązujące.

Dziękujemy za skorzystanie z kalkulatora korzyści WIBOR

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do kancelarii prawniczej, która skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Wróć na stronę główną

Czym jest sankcja kredytu darmowego?

Sankcja kredytu darmowego została uregulowana w ustawie o kredycie konsumenckim. Zastosowanie tej sankcji wiąże się z tym, że kredytobiorca otrzymuje darmowy kredyt tj. zwraca jedynie kapitał kredytu, bez odsetek i innych kosztów wynikających z umowy (np. prowizji). A zatem koszt kredytu jest wówczas zerowy. Innymi słowy, skorzystanie z sankcji kredytu darmowego sprawia, że kredytobiorca oddaje bankowi dokładnie tę samą kwotę, którą pożyczył. Kancelaria LEX WIBOR opracowała kalkulator sankcji kredytu darmowego, aby kredytobiorca w prosty sposób mógł przekonać się, ile można zyskać.

 

Sankcja kredytu darmowego kalkulator

Sankcja darmowego kredytu to olbrzymia korzyść dla kredytobiorcy. Aby dowiedzieć się, o jakiego rzędu kwocie do zwrotu mówimy, warto skorzystać w pierwszym kroku z kalkulatora sankcji darmowego kredytu. Darmowy kalkulator SKD to bardzo proste narzędzie. Wystarczy wybrać bank, w którym zaciągnęliśmy kredyt, podać kwotę kredytu, okres spłaty, oprocentowanie i ilość zapłaconych rat. Informacje te są ujęte w umowie kredytu. Kalkulator SKD pomoże wyliczyć szacunkową kwotę pieniędzy, jaką można odzyskać od banku.